Корзина
18 отзывов
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3
Топ продажГербицид Прима

Гербицид Прима

  • В наличии

2 030 грн.

Купить
+380983060019
Основной
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Гербицид Прима
Гербицид ПримаВ наличии
2 030 грн.
Купить
+380983060019
Основной
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Гербіцид Пріма

Діюча речовина: 2,4 -Д у формі складного етилгексиловий ефіру 300 г/л і флорасулам 6,25 г/л.

Прима має широкий спектр дії проти однорічних і багаторічних дводольних бур’янів , у тому числі стійких до 2,4 -Д. Єдиний препарат, ефективний одночасно проти підмаренника чіпкого і різних видів ромашки і осоту. Гербіцид Прима може використовуватися при температурі від + 5 ° С. Гербіцид Прима відрізняється тривалим терміном внесення ― починаючи зі стадії кущіння до стадії утворення другого міжвузля. Гербіцид добре пригнічує переросли бур’яни.

Гербіцид Прима діє швидко , тому перші симптоми помітні вже через добу після застосування.

Препаративна форма: Суспензійна емульсія, яка містить 300 г/л 2,4 -Д кислоти у вигляді складного етилгексиловий ефіру і 6,25 г/л флорасулама.

Призначення: Селективний післясходовий гербіцид для боротьби з однорічними дводольними , в тому числі стійкими до 2,4 -Д і 2М- 4Х , і деякими багаторічними дводольними бур’янами.Характеристика діючої речовини Флорасулам відноситься до класу тріазолопірімідінов і є інгібітором біосинтезу незамінних амінокислот за рахунок інактивації ферменту ацеталактатсінтази . Складний етилгексиловий ефір 2,4 -Д належить до феноксісоедіненіям і в складі Прими виступає як ауксіноподобного інгібітора росту .

Механізм дії препарату:

Гербіцид Прима володіє системною активністю , легко і швидко , протягом 1 години , проникає і поширюється по всіх частинах бур’янів , включаючи коріння , блокуючи ріст клітин у молодих тканинах. Візуальні симптоми ураження бур’янів відзначаються через 1-3 дні , загибель настає на 7- 14 -й день.Норми витрати :Максимальна норма витрати використовується у випадках : вихідної високої засміченості ; переважання в посівах багаторічних корнеотприскових бур’янів ; наявності перерослих бур’янів ( підмаренник чіпкий при висоті 15-20 см , види ромашки ― до 20 см , види осоту і бодяка ― до бутонізації ) .

Спектр дії та норми витрат: 

Прима у посівах зернових знищує понад 150 дводольних бур’янів ( включаючи види , стійкі до 2,4 -Д і 2М- 4Х ) , у тому числі: підмаренник чіпкий , види ромашки , осот польовий , осот жовтий , берізка польова , волошка синя , гірчицю польову , грицики , талабан польову , редьку дику , лобода білу , мак самосійки , види щириці , звездчатку середню , види горця , гречишка Вьюнкова , амброзії полинолистої , дескуренію Софії , латук татарський , кульбаба лікарський та ін.

Рекомендації щодо застосування: 

Від + 5 до + 25 С, але найбільш оптимальна температура більш + 8 С, коли йде активний ріст бур’янів і препарат діє швидше . Забороняється обробка посівів при загрозі нічних заморозків.

Спосіб і строки застосування: 

Приму використовують для обприскування рослин зернових навесні в період від появи 4-5 листків (початок фази кущення ) до утворення другого міжвузля культури . Однорічні дводольні бур’яни найбільш уразливі у фазі 2-6 листків (висота 5-10 см) , багаторічні корнеотприсковие ― у фазі розетки до початку стеблування .

Сумісність: 

Прима сумісна в бакових сумішах з інсектицидами та мінеральними добривами.

Витрата робочої рідини: 200-400 л / га .

Обмеження: 

Не застосовувати гербіцид на зернових з підсівом бобових ; в разі пересіву використовувати тільки злаки ; не допускати зносу препарату на поля , зайняті широколистими культурами.

Купить гербицид Прима (5л): продажа, цена | ЗЗР-Агро

Основные
Тип воздействия на организмСистемные  
Препаративная форма  Водная суспензия
Содержание действующего вещества2,4 -Д у формі складного етилгексиловий ефіру 300 г/л + флорасулам 6,25 г/л
Применение для культурКукуруза, Рожь, Ячмень, Просо, Пшеница, Сорго
Упаковка
УпаковкаПластиковая тара
Объем5 л
  • Цена: 2 030 грн.